» Типовий користувач смартофнів в Україні це… — жінка! :) - Мобільний маркетинг в Україні. Журнал про ринок мобільного маркетингу в Україні та світі

Типовий користувач смартофнів в Україні це… — жінка! :)

Smart user

Так, так, наші жінки дійсно більш активно читають, пишуть, лайкають.
Про це та дещо інше цікаве — у статті на Укрінформі.

У 2015 році 26% українців мали телефон з сенсорним екраном, а в 2018 році загальна кількість користувачів смартфонів в Україні сягає 45%. Про це йдеться в дослідженні «Як українці користуються смартфонами та мобільними додатками?», результати якого надав засновник компанії LEAD9 Назар Гриник у відповіді на запит Укрінформу.

«За останні три роки майже вдвічі зросла кількість жителів України, які володіють смартфоном – якщо у 2015 році 26% українців мали телефон з сенсорним екраном, то зараз – 45%. Причому, серед осіб віком до 50 років зростання склало з 41% до 69%», — йдеться у дослідженні.

Відповідно до результатів дослідження, серед української молоді (осіб віком до 30 років) 85% користуються смартфонами, найменше — серед осіб літнього віку (60+ років) – 6%.

«У дослідженні ми виявили, що 85% українців віком до 30 років користуються смартфонами. Якщо ж змалювати типового користувача смартфона в Україні, то з невеликим відривом переважають жінки (53%). Найбільш активні з вікових груп — це 18-29 років та група 30-39 років. Тобто, підсумуємо: типовий користувач — це жінка від 18 до 40 років, яка проживає у місті і яка має вищу освіту», — розповів Гриник.

Загалом, 91% користувачів використовують програми-месенджери для спілкування.

Читайте також: Інтернет на селі: можуть провести ще один аукціон на 3G і 4G
«Абсолютна більшість користувачів смартфонів (85%) користуються Viber. На умовно другому місці за популярністю – Facebook Messenger (45%). Skype використовують 33% користувачів, інші месенджери – до 20%», — зазначено в результатах проведеного опитування.

Опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології протягом лютого 2018 року на замовлення LEAD9 Mobile Marketing. Польовий етап тривав з 9 по 21 лютого.

Для опитування була розроблена стратифікована випадкова 4-ступенева вибірка, випадкова на кожному ступені. Всього було опитано 2043 респонденти, які проживають у всіх областях України та в м. Києві (крім АР Крим).

Дата публикации: 20/03/2018 автор major_editor

Оставьте комментарий!

Для предотвращения автоматического заполнения, пожалуйста, выполните задание, приведенное рядом.