ПриватБанк впровадив сервіс оплати покупок і послуг у месенджер Telegram

ПриватБанк інтегрував свою платіжну систему LiqPay в платіжні методи Telegram Payments, що дозволить українським компаніям приймати платежі за допомогою Apple Pay і банківських карток безпосередньо в ботах одного з найпопулярніших месенджерів Telegram.

«Тепер бізнесу не потрібно витрачати час, ресурси, гроші на реалізацію сервісу з надання послуг в Інтернеті, – говорить член правління ПриватБанку Сергій Харитич. – Продавати в смартфоні просто й легко – підключи свій магазин в LiqPay, створи бот у Telegram і приймай оплати».

Першими українськими Телеграм-ботами, яким ПриватБанк інтегрував новий сервіс, стали популярний бот для бронювання та купівлі залізничних квитків RailwayBot і сервіс моніторингу відкритих даних держреєстрів Opendatabot.

За допомогою нових інструментів оплати користувачі RailwayBot тепер можуть купувати квитки на поїзд просто в Telegram без переходу на веб-сторінки квиткового сервісу. Платежі в Telegram відкривають підприємцям і бізнесу простий доступ до всіх професійних сервісів Opendatabot для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Платіжний сервіс у Telegram доступний всім користувачам останньої версії месенджера. Детальну інструкцію з користування сервісом можна побачити на відео.

За інформацією прес-служби Приватбанку.