За проїзд у київському метро тепер можна сплатити смартфоном

Кияни та гості міста тепер зможуть оплачувати проїзд в метрополітені використовуючи свій смартфон.

Тепер розрахуватись за проїзд в метро можна смартфоном на базі Android, обладнані NFC чіпом і безкоштовним додатком Приват24. Технологія хмарного NFC дозволяє миттєво оплачувати поїздки будь-якою банківською картою.

“Майбутнє NFC-платежів не за картами, а за мобільними пристроями, тому ще в минулому році ми запропонували унікальне для світового ринку рішення хмарних NFC-платежів, коли розплачуватися безконтактно можна будь-яким смартфоном з NFC-модулем, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь . – Тільки в Україні цією технологією можуть користуватися більше 2 мільйонів користувачів нашого платіжного додатку Приват24, і платити смартфоном з будь-якої своєї карти або рахунку “.

Для того щоб ви могли використовувати ваш смартфон як NFC гаманець для оплати поїздок у метро, достатньо встановити додаток Приват24, пройти авторизацію за номером телефону та підключити свої банківські картки. При оплаті активувати додаток, вибрати безконтактні платежі і піднести смартфон до турнікета з обладнаним на ньому зчитувальних пристроїв. З електронного гаманця автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду, – 4 грн.

Безконтактними платежами в Privat24 можуть вільно користуватися власники більшості сучасних смартфонів на базі Аndroid з операційною системою не нижче 4.4 KitKat, прошивка яких дозволяє емуляцію картки (усього 655 моделей). Використовувати цю технологію для розширення можливостей своїх мобільних сервісів можуть будь-які розробники – ПриватБанк зробив API нового сервісу загальнодоступним за адресою api.privatbank.ua/nfc

Нагадаємо, з 19 червня Київський метрополітен запустив послугу безконтактної оплати поїздок за допомогою банківських карток MasterCard PayPass. Київ став четвертим містом у світі, де проїзд у метро можна оплатити банківськими картками, нова послуга вже працює на 17 станціях метро в центральній частині столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Anti-spam: complete the taskWordPress CAPTCHA