» Google: середній час завантаження мобільного лендінга — 22 секунди - Мобільний маркетинг в Україні. Журнал про ринок мобільного маркетингу в Україні та світі

Google: середній час завантаження мобільного лендінга — 22 секунди

В даний час середній час завантаження сторінки на мобільних пристроях становить 22 секунди. Про це свідчать дані нового дослідження Google. При цьому 53% користувачів залишають мобільну сторінку, якщо вона завантажується довше 3 секунд.

В ході дослідження було проведено аналіз даних по 900 млн мобільних сайтах за січень 2017 року. До вибірки включалися підприємства малого і середнього бізнесу, а також представники топ-1000 по версії Fortune. Вона охоплює 126 країн світу.

Дослідження показало, що у 70% сторінок візуальний контент, розташований у верхній частині, завантажується в середньому 7 секунд. Повне завантаження всього візуального контенту на сторінці займає 10 секунд. При цьому при зниженні швидкості завантаження з 1 до 7 секунд ймовірність того, що відвідувач покине сторінку, зростає на 113%.

Швидкість завантаження не впливає на перегляди сторінок, але впливає на дохід. За даними Google, на мобільних пристроях показники конверсії нижче, ніж на десктопах.

Основний висновок дослідження полягає в тому, що більшість мобільних сайтів — повільні і містять забагато різних елементів.

За матеріалами сайту: https://www.searchengines.ru/

Дата публикации: 08/03/2017 автор major_editor

Оставьте комментарий!

Для предотвращения автоматического заполнения, пожалуйста, выполните задание, приведенное рядом.