» У Instagram з’явилася можливість створювати публікації з десяти фото або відео - Мобільний маркетинг в Україні. Журнал про ринок мобільного маркетингу в Україні та світі

У Instagram з’явилася можливість створювати публікації з десяти фото або відео

Майже два роки назад в Instagram з’явилася дуже корисна функція, що дозволяє завантажувати в сервіс одразу декілька фотографій, після чого користувачі отримували можливість гортати їх свайпами. Завдяки цьому вирішувалася одна з головних проблем стрічки Instagram — велика кількість спаму. На жаль, ця функція була доступна лише рекламодавцям. Тепер, нарешті, таку можливість отримали абсолютно всі користувачі сервісу.

Компанія написала в своєму блозі, що тепер користувачі можуть додавати в одну публікацію до десяти фотографій або відеороликів і, таким чином, розповідати своїм прихильникам більш повноцінні історії. «Вам більше не потрібно обирати єдине краще фото або відео з того, що ви хочете запам’ятати, — написали розробники. — Тепер ви можете об’єднати до десяти фото і відео в одній публікації і переглядати їх за допомогою свайпів».
Instagram запропонувала одразу кілька варіантів використання нового формату — починаючи документуванням кожної фази вечірки і закінчуючи описом етапів приготування страви. У цьому плані публікації, що включають в себе кілька знімків або відеороликів, сприймаються як незникаючі історії — маленькі розповіді, постійно присутні в профілі користувача.

Для створення публікації нового типу необхідно натиснути на іконку, яка імітує стопку фотографій. Після цього користувач може вибрати знімки і відео, які він хоче включити в публікацію. При цьому можна змінювати порядок контенту в пості і разом або окремо редагувати фото або ролики. Підпис або місце розташування, в свою чергу, застосовується одразу до всієї публікації — як і лайки і коментарі.
Новий формат стане доступний всім користувачам Instagram для iOS і Android протягом декількох наступних тижнів.

За матеріалами сайту: https://3dnews.ru/

Дата публикации: 03/03/2017 автор major_editor

Оставьте комментарий!

Для предотвращения автоматического заполнения, пожалуйста, выполните задание, приведенное рядом.